MegaSun 6800 alpha hurricane


DOSKONAŁA INNOWACJA

DOSKONAŁA INNOWACJA

megaSun 6800 zachwyca kombinacją dużej mocy, bogatego wyposażeniaoraz wysokiego komfortu. 48 lamp zapewnia szczególne przeżycia podczas opalania w przyjemnej i odprężąjącej atmosferze. Technologia elektronicznych dławików gwarantuje utrzymanie mocy lamp na stałym poziomie przez cały okres eksploatacji lampy, dzięki czemu klienci mogą cieszyć się równomierną opalenizną cały czas. Nowoczesny design z oświetleniem LED i bogate wyposażenie i komfortowe wnętrze sprawiają że solarium można zaliczyć do wysokiej klasy urządzeń.

DANE TECHNICZNE

lampy góra: 20 x 160 W (180cm), 6 x 80 W p2 Witamina D
lampy dół: 20 x 180 W (190cm)
opalacze twarzy: 4 x 500 W
pobór mocy : 10,86 kW
zabezpieczenia: 3 x 25 A

ACS

Inteligentna technika która w zależności od temperatury pomieszczenia steruje stopniem intensywności odprowadzania powietrza, a tym samym poziomem szumów. Na początku opalania ACS dba o stopniowe podwyższenie poziomu chłodzenia, a po zakończeniu opalania wygasza stopniowo lampy opalające i funkcje wietrzenia. Czysty relaks od początku do końca.

colorMotion

Teraz dowolnie możesz kontrolować funkcję colorMotion. Wybierz osobisty program kolorystyczny za pomocą pilota motionWheel. Ustaw intenywność kolorów a także częstotliwość ich zmian.

electronicPower

Dzięki technologii elektronicznych dławików oszczędność szacuje się do około 33% zużycia energii.

OPCJONALNIE

aroma

Podczas opalania powietrze jest aromatyzowane za pomocą koncentratu zapachowego SUNRISE lub DAYDREAM

airCondition

Całe ciało owiewają przyjemnie chłodzące strumienie powietrza. Odpowiedni klimat podczas opalania zapewnia inteligentny system wentylacji z dwoma oddzielnymi obiegami powietrza

mp3-Sound- Box

Zintegrowany odtwarzacz mp3 pozwala na odtwarzanie plików muzycznych w formacie mp3 zapisanych na urządzeniu przez administratora solarium.

aquaCool

Dosłownie czysta energia! aquaCool odświeża i ożywia przyjemną, drobną mgiełką wody podczas opalania.

cpiEnergy

cpi energy gwarantuje mniejsze zużycie energii, i stałą moc promieniowania lamp UV w trakcie ich używania.

easyCare sensor

Inteligentny czujnik easyCare na podstawie pomiarów skóry określa dawkę promieni UV i kontrolując moc lamp w solarium sprawia, że do Twojej skóry dotrze tyle promieni UV, aby zapewnić brązową opaleniznę bez czerwonego rumienia.

WSPIERAMY NASZYCH KLIENTÓW W SPEŁNIANIU SWOICH CELÓW