megaSun 6700 alpha


DOSKONAŁA INNOWACJA

DOSKONAŁA INNOWACJA

Solariu megaSun 6700 alpha zapewnia maksimum technologii i komfortu pierwszej klasy przy niezrównanym stosunku ceny do wydajności. Wyposażony w moduł bluetooth obiecuje zaawansowaną technologię i odrobinę luksusu za niską cenę. Dzięki zaledwie jednemu kliknięciu twoja playlista ze smartphone'a jest odtwarzana w systemie nagłośnienia SounSystem.

DANE TECHNICZNE

lampy góra: 26 x 160 W (180cm)
ampy dół: 20 x 160 W (190cm)
opalacze twarzy: 4 x 500 W
pobór mocy: 10,86 kW
zabezpieczenia: 3 x 25 A

ACS

Inteligentna technika która w zależności od temperatury pomieszczenia steruje stopniem intensywności odprowadzania powietrza, a tym samym poziomem szumów. Na początku opalania ACS dba o stopniowe podwyższenie poziomu chłodzenia, a po zakończeniu opalania wygasza stopniowo lampy opalające i funkcje wietrzenia. Czysty relaks od początku do końca.

colorMotion

Teraz dowolnie możesz kontrolować funkcję colorMotion. Wybierz osobisty program kolorystyczny za pomocą pilota motionWheel. Ustaw intenywność kolorów a także częstotliwość ich zmian.

electronicPower

Dzięki technologii elektronicznych dławików oszczędność szacuje się do około 33% zużycia energii.

OPCJONALNIE

aroma

Podczas opalania powietrze jest aromatyzowane za pomocą koncentratu zapachowego SUNRISE lub DAYDREAM

airCondition

Całe ciało owiewają przyjemnie chłodzące strumienie powietrza. Odpowiedni klimat podczas opalania zapewnia inteligentny system wentylacji z dwoma oddzielnymi obiegami powietrza

cpiEnergy

cpi energy gwarantuje mniejsze zużycie energii, i stałą moc promieniowania lamp UV w trakcie
ich używania.

aquaCool

Dosłownie czysta energia! aquaCool odświeża i ożywia przyjemną, drobną mgiełką wody podczas opalania.

mp3-Sound- Box

Zintegrowany odtwarzacz mp3 pozwala na odtwarzanie plików muzycznych w formacie mp3 zapisanych na urządzeniu przez administratora solarium.

easyCare sensor

Inteligentny czujnik easyCare na podstawie pomiarów skóry określa dawkę promieni UV i kontrolując moc lamp w solarium sprawia, że do Twojej skóry dotrze tyle promieni UV, aby zapewnić brązową opaleniznę bez czerwonego rumienia.

WSPIERAMY NASZYCH KLIENTÓW W SPEŁNIANIU SWOICH CELÓW