ERGOLINE PRESTIGE FUSION SPECTRA


NOWOCZESNE POŁĄCZENIE ŚWIATŁA

TECHNOLOGIA FUSION

Dzięki niebieskim diodom Activiting Light, skóra jest najlepiej przygotowana do opalania i zapewnia intensywniejsze i bezpośrednio widoczne efekty opalania. Uzupełnieniem tego są czerwone diody Beauty Light, które pielęgnują skórę i dodatkowo poprawiają opaleniznę. Im precyzyjniej zastosowane widmo światła odpowiada zakresowi działania, tym bardziej nadaje się do zastosowania. dlatego polegamy wyłącznie na wysokowydajnych diodach LED z naszą technologią Fusion.

DANE TECHNICZNE

Lampy: 52 x 200W
Opalacze twarzy: SPECTRA LED
Smartsun Spaghettis: 4 x 8W
Opalacze ramion: 40 UV LED’s oraz 2 x 7 W UVB
Beauty Light Complete: 196 diod LED Activating Light i LED Beauty Light
Pobór mocy: max 14,6 kW
Zabezpieczenia: 3 x 35A

WYMIARY

Zamknięte: 241 × 155 × 151
Otwarte: 241 × 155 × 198
Waga: 600 kg

FUNKCJE

DYNAMIC PERFORMANCE

Inteligentne sterowanie gwarantuje optymalne rezultaty opalania – 100% mocy od pierwszej do ostatniej minuty.

INNOWACYJNY SYSTEM OPALACZY TWARZY ORAZ RAMION

Ergoline Spectra to początek nowej ery technologii UV i światła. Zwykłe wysokociśnieniowe opalacze twarzy oprócz promieniowania UV wytwarzają przede wszystkim promieniowanie podczerwone, które w zbyt wysokiej dawce powoduje zaczerwienienia i napięcia skóry po opalaniu.

Ergoline Spectra generuje tylko pożądane widma świetlne redukując wydzielanie ciepła co pomaga chronić skórę i pozwala, aby pielęgnujące ją światło działało bardziej efektywnie dla jeszcze lepszego rezultatu opalania.

Prestige Fusion wykorzystuje najnowsze technologie UV i światła, zapewniając niezrównane wrażenia podczas opalania. Diody UVA firmy Ergoline umożliwiają
szczególnie intensywną i bezpośrednio widoczną opaleniznę twarzy i ramion.

ROZPIESZCZENIE DLA SKÓRY

Widmo UV jest uzupełniane przez fuzję światła niebieskiego i czerwonego („Fusion Technology”). Niebieskie diody Activating Light LED przygotowują skórę do opalania i poprawiają bezpośrednio widoczne efekty opalania. Diody Red Beauty Light LED pielęgnują skórę podczas opalania i jeszcze bardziej intensyfikują opaleniznę. Dla szczególnie intensywnej i pięknej opalenizny.

PERSONAL SUNSTYLE

Dzięki Personal Sunstyle możesz wybierać spośród trzech indywidualnych programów opalania – od delikatnego po intensywne. W ten sposób każdy otrzymuje swoją osobistą, pożądaną opaleniznę.

OPALACZ RAMION Z LAMPAMI LED

Unikalne połączenie diod LED Beauty Light, UVA LED i kompaktowej lampy UVB zapewnia intensywną opaleniznę z dodatkową pielęgnacją skóry w okolicy ramion.

ASYSTENT GŁOSOWY

Elektroniczny asystent głosowy (E.V.A.), który jest przedmiotem patentu w Szwajcarii, jest pierwszym sterowanym głosem systemem operacyjnym. Aby rozpocząć sterowanie głosem podczas sesji opalania, użytkownik musi po prostu dotknąć wyświetlacza lub powiedzieć „EVA”. Głośność muzyki i wentylacja są następnie zmniejszane na kilka sekund, aby w tym czasie wydawać polecenia głosowe.

3-STREFOWA WENTYLACJA

Unikalna na świecie: 3-strefowa wentylacja z inteligentną automatyczną regulacją. Wentylatory stóp, ciała
i twarzy można kontrolować niezależnie od siebie.

CHŁODZENIE SURROUND

Ciało skąpane jest w stałym strumieniu powietrza, który przypomina chłodną morską bryzę. Głośność chłodzenia przestrzennego jest cichsza niż kiedykolwiek.

CLIMATRONIC PLUS

Komfortowa temperatura z wydajną klimatyzacją i ogrzewaniem. Pożądana temperatura jest szybko osiągana i utrzymywana na stałym poziomie w zamkniętym wnętrzu.

INNOWACYJNY NFC CONNECT

NFC Connect pozwala użytkownikom na zapisanie i przechowywanie wszystkich osobistych ustawień łóżka na karcie klienta. Idealne rozwiązanie do obsługi klientów VIP i sposób na budowanie ich lojalności. Wystarczy przyłożyć kartę do portu NFC umieszczonego na kopule urządzenia, a automatycznie zostaną wczytane wszystkie osobiste ustawienia. NFC ułatwia również obsługę pracownikom i właścicielowi salonu. Wszystkie dane łatwo można zapisać i przenieść do innych łóżek z funkcją NFC.