SUNSHOT collagen 60ml
opakowanie 24 szt.

Zupełnie nowa formuła suplementu diety SUN SHOT dostarcza skórze promiennej, brązowej cery, jednocześnie zapewniając jej wzmocnienie i odporność.

Potrójne stężenie kolagenu hydrolizowanego ( 100 mg / 60 ml) zawiera dwadzieścia aminokwasów, które przynoszą istotną poprawę elastyczności i gładkości skóry. Kolagen hydrolizowany zapobiega powstawaniu zmarszczek i sprawia, że skóra jest jędrna
i elastyczna. Działa pozytywnie na stawy, aby utrzymać je  w dobrej kondycji.

Biotyna, składnik z grupy witamin B, zwany „witaminą młodości” wpływa na odżywienie komórek skóry, włosów i paznokci.

Specjalne składniki aktywne, jak Beta-Karoten oraz witamina A, zapewniają głęboką, naturalnie wyglądającą opaleniznę przy jednoczesnej pielęgnacji skóry w trakcie ekspozycji na promienie UV.

Ponadto, specjalnie dodany octan tokoferolu ( aktywnego składnika z grupy witamin E) oraz octanu retinylu (aktywnego składnika z grupy witamin  A), zapewniają ochronę przed utlenianiem i zniszczeniem warstwy lipidowej naskórka, włókien kolagenowych oraz elastyczności skóry. Składniki te dobrze wnikają w skórę, przez co głęboką ją odżywiają i zapobiegają przedwczesnemu starzeniu się skóry.

Napój SUN SHOT zawiera wiele przeciwutleniaczy, dzięki czemu działa niszcząco na nadmiar wolnych rodników.

SUN SHOT to niezastąpiony produkt, który w połączeniu z sesją opalania lub światłoterapii, pomaga dbać o piękną opaleniznę i doskonałą kondycję Twojej skóry.