megaSun TOWER Space 2000


DOSKONAŁA INNOWACJA

DOSKONAŁA INNOWACJA

Wybierz swój indywidualny projekt z trzech różnych wariantów Space 2000 megaSun Tower i nadaj swojemu salonowi wyjątkowy i osobisty charakter. Innowacyjny projekt solarium może pochwalić się wysokiej jakości materiałami i intensywnym oświetleniem. Kolor szlachetny niebieski, jasnożółty, a może ciepły pomarańczowy? Który projekt Ci najbardziej odpowiada? Wszystkie modele wieżowe są opcjonalnie dostępne z płytką wibracyjną vibraNano - do indywidualnych ćwiczeń fitness podczas opalania. Trening na brzuch, nogi i pośladki. Krótki, ale skuteczny.

DANE TECHNICZNE

lampy: 52 x 200 W (190 cm)
pobór mocy: 10,15 kW
zabezpieczenie: 3 x 25 A

ACS

Inteligentna technika która w zależności od temperatury pomieszczenia steruje stopniem intensywności odprowadzania powietrza, a tym samym poziomem szumów. Na początku opalania ACS dba o stopniowe podwyższenie poziomu chłodzenia, a po zakończeniu opalania wygasza stopniowo lampy opalające i funkcje wietrzenia. Czysty relaks od początku do końca.

OPCJONALNIE

bluetooth

Moja playlista! Przycisk Bluetooth umożliwia odtwarzanie własnej muzyki i tworzy niezależnie połączenie z telefonem komórkowym.

aroma

Podczas opalania powietrze jest aromatyzowane za pomocą koncentratu zapachowego SUNRISE lub DAYDREAM

mp3-Sound- Box

Zintegrowany odtwarzacz mp3 pozwala na odtwarzanie plików muzycznych w formacie mp3 zapisanych na urządzeniu przez administratora solarium.

aquaCool

Dosłownie czysta energia! aquaCool odświeża i ożywia przyjemną, drobną mgiełką wody podczas opalania.

colorMotion

Teraz dowolnie możesz kontrolować funkcję colorMotion. Wybierz osobisty program kolorystyczny za pomocą pilota motionWheel. Ustaw intenywność kolorów a także częstotliwość ich zmian.

megaVoice

Przyjemny głos informuje o funkcjach obsługi solarium

WSPIERAMY NASZYCH KLIENTÓW W SPEŁNIANIU SWOICH CELÓW