PRESTIGE LIGHTVISION SPECTRA


WYDAJNOŚĆ. STYL. BEZPIECZEŃSTWO.

SPECTRA TECHNOLOGY

Nowa oprawa Lightvision Spectra oferuje wyjątkowe wrażenia opalające i skuteczną pielęgnacją skóry. W wyniku zredukowanego promieniowania podczerwonego opalanie jest jeszcze łagodniejsze i bardziej relaksujące niż kiedykolwiek wcześniej. Innowacyjna technologia światła jest certyfikowana przez niemiecką sieć medyczną Medical Active. Ponieważ nasza skóra zasługuje na to, co najlepsze!

Ponad 200 diod LED Beauty Light dba o skórę, a dzięki jasnemu światłu pomaga zwalczyć zimowy blues. Funkcje Personal Sunstyle oferują wybór opalenizny za naciśnięciem jednego przycisku. Jak można się spodziewać, bohater Ergoline jest w pełni wyposażony w pełen pakiet komfortu, który zapewnia najwyższą jakość opalania. Czysty luksus!

DANE TECHNICZNE

Lampy: 52 x 200W
Opalacze twarzy: SPECTRA LED
Smartsun SpaghettiS: 4 x 8W
Opalacze ramion: 12 x Beuty Light LED, 28 x UVA LED, 2 x 7W UVB Compact
Beauty Light Complete: 200 LED
Pobór mocy: max 14.4kW
Zabezpieczenia: 3 x 35A

FUNKCJE

OPALACZE TWARZY - SPECTRA LED

Ergoline Spectra to początek nowej ery technologii UV i światła. Zwykłe wysokociśnieniowe opalacze twarzy oprócz promieniowania UV wytwarzają przede wszystkim promieniowanie podczerwone, które w zbyt wysokiej dawce powoduje zaczerwienienia i napięcia skóry po opalaniu. Ergoline Spectra generuje tylko pożądane widma świetlne redukując wydzielanie ciepła co pomaga chronić skórę i pozwala, aby pielęgnujące ją światło działało bardziej efektywnie dla jescze lepszego rezultatu opalania.

Nowe diody UVA ze specjalnie opracowanym systemem reflektorów oferują bezpośrednio widoczną opaleniznę. Lampy spaghetti uzupełniają spektrum światła UVB. Wentylację twarzy można odpowiednio regulować, dzięki czemu opalanie jest bardziej relaksujące.

Opalacze twarzy LED zmniejszają zużycie energii o około 90% i mają żywotność co najmniej 20 000 godzin. Wydajność opalania jest zawsze stała, a zamiast pojedynczych „gorących punktów” występuje jednolicie intensywna opalenizna na całej twarzy. Poznaj nowe spektrum światła!

ROZPIESZCZENIE DLA SKÓRY

Ponad 200 diod LED Beauty Light i 14 lamp smartsun gwarantują skuteczną pielęgnację skóry nadając jej aksamitną strukturę i promienną cerę.

PERSONAL SUNSTYLE

Personal Sunstyle oferuje zoptymalizowane ustawienia sesji opalania które można uruchomić przy pomocy jednego przycisku od łagodnego do intensywnego.

OPALACZ RAMION Z LAMPAMI LED

Unikalne połączenie diod LED Beauty Light, UVA LED i kompaktowej lampy UVB zapewnia intensywną opaleniznę z dodatkową pielęgnacją skóry w okolicy ramion.

ASYSTENT GŁOSOWY

Połóż się, zamknij oczy i ciesz się! Elektroniczny asystent głosowy (E.V.A.), który jest przedmiotem patentu w Szwajcarii, jest pierwszym sterowanym głosem systemem operacyjnym. Aby rozpocząć sterowanie głosem podczas sesji opalania, użytkownik musi po prostu dotknąć wyświetlacza lub powiedzieć „EVA”. Głośność muzyki i wentylacja są następnie zmniejszane na kilka sekund, aby w tym czasie wydawać polecenia głosowe. Dla większego bezpieczeństwa i relaksu podczas opalania. Skontaktuj się z nami, aby sprawdzić dostępność dla swojego kraju

3-STREFOWA WENTYLACJA

UnikalnA na świecie: 3-strefowa wentylacja z inteligentną automatyczną regulacją. Wentylatory stóp, ciała i twarzy można kontrolować niezależnie od siebie.

CHŁODZENIE SURROUND

Ciało skąpane jest w stałym strumieniu powietrza, który przypomina chłodną morską bryzę. Głośność chłodzenia przestrzennego jest cichsza niż kiedykolwiek.

CLIMATRONIC PLUS

Komfortowa temperatura z wydajną klimatyzacją i ogrzewaniem. Pożądana temperatura jest szybko osiągana i utrzymywana na stałym poziomie w zamkniętym wnętrzu.