megaSun TOWER Space 3000


DOSKONAŁA INNOWACJA

DOSKONAŁA INNOWACJA

Słuchaj swoich przeczuć i zanurz się w hipnotyzujący dewsign megaSun Tower 3000. Białe fronty lakierowane na wysoki połysk poprawiają oświetlenie i emitują fascynujące efekty świetlne.
52 lampy zapewniają atrakcyjną, gładką cerę. Schowany zintegrowany układ wentylacyjny zapewnia najwyższy poziom relaksacji dzięki cichej pracy urządzenia. A jeśli chcesz zaoferować swoim klientom trening, po prostu wybierz opcjonalny system treningowy vibraNano do indywidualnych ćwiczeń fitness podczas opalania.

DANE TECHNICZNE

lampy: 52 x 200 W (200 cm)
pobór mocy: 10,5 kW
zabezpieczenie: 3 x 25 A

ACS

Inteligentna technika która w zależności od temperatury pomieszczenia steruje stopniem intensywności odprowadzania powietrza, a tym samym poziomem szumów. Na początku opalania ACS dba o stopniowe podwyższenie poziomu chłodzenia, a po zakończeniu opalania wygasza stopniowo lampy opalające i funkcje wietrzenia. Czysty relaks od początku do końca.

colorMotion

Teraz dowolnie możesz kontrolować funkcję colorMotion. Wybierz osobisty program kolorystyczny za pomocą pilota motionWheel. Ustaw intenywność kolorów a także częstotliwość ich zmian.

OPCJONALNIE

bluetooth

Moja playlista! Przycisk Bluetooth umożliwia odtwarzanie własnej muzyki i tworzy niezależnie połączenie z telefonem komórkowym.

aroma

Podczas opalania powietrze jest aromatyzowane za pomocą koncentratu zapachowego SUNRISE lub DAYDREAM

mp3-Sound- Box

Zintegrowany odtwarzacz mp3 pozwala na odtwarzanie plików muzycznych w formacie mp3 zapisanych na urządzeniu przez administratora solarium.

aquaCool

Dosłownie czysta energia! aquaCool odświeża i ożywia przyjemną, drobną mgiełką wody podczas opalania.

megaVoice

Przyjemny głos informuje o funkcjach obsługi solarium

WSPIERAMY NASZYCH KLIENTÓW W SPEŁNIANIU SWOICH CELÓW