OPTIMA alpha deluxe


DOSKONAŁA INNOWACJA

DOSKONAŁA INNOWACJA

Optima to największe solarium, jakie kiedykolwiek zbudował megaSun. Nie trzeba dodawać, że łączy w sobie wszystkie zalety światła i gwarantuje doskonałą cerę. Dzięki wyrafinowanej grze lamp UV i dodatkowych lamp kolagenowych, Optima oferuje doskonałą opaleniznę i atrakcyjny zdrowy wygląd skóry. Łącznie 90 lamp ruby-collagen- booster rozmieszczonych w okolicy twarzy, dekolcie i nogach aktywuje produkcję kolagenu na całym ciele! W rezultacie elastyczność skóry przyczynia się do zmniejszania zmarszczek i rozstępów.

DANE TECHNICZNE

Lampy góra Ultimate III 210 duo tube (210 cm) 22 x 160 watt
Lampy pigmentacyjne 4 x p2
Lampy dół 16 x 100 watt
Moc 10,46 kW

ACS

Inteligentna technika która w zależności od temperatury pomieszczenia steruje stopniem intensywności odprowadzania powietrza, a tym samym poziomem szumów. Na początku opalania ACS dba o stopniowe podwyższenie poziomu chłodzenia, a po zakończeniu opalania wygasza stopniowo lampy opalające i funkcje wietrzenia. Czysty relaks od początku do końca.

colorMotion

Teraz dowolnie możesz kontrolować funkcję colorMotion. Wybierz osobisty program kolorystyczny za pomocą pilota motionWheel. Ustaw intenywność kolorów a także częstotliwość ich zmian.

airCondition

Całe ciało owiewają przyjemnie chłodzące strumienie powietrza. Odpowiedni klimat podczas opalania zapewnia inteligentny system wentylacji z dwoma oddzielnymi obiegami powietrza

cpiEnergy

cpi energy gwarantuje mniejsze zużycie energii, i stałą moc promieniowania lamp UV w trakcie ich używania.

aroma

Podczas opalania powietrze jest aromatyzowane za pomocą koncentratu zapachowego SUNRISE lub DAYDREAM

aquaCool

Dosłownie czysta energia! aquaCool odświeża i ożywia przyjemną, drobną mgiełką wody podczas opalania.

WSPIERAMY NASZYCH KLIENTÓW W SPEŁNIANIU SWOICH CELÓW