PRESTIGE BLUEVISION SPECTRA


EFEKTYWNOŚĆ. STYL. WYDAJNOŚĆ

INTENSYWNE OPALANIE

Nowy Prestige Bluevision wykorzystuje moc niebieskiego światła! Ergoline Prestige Bluevision to pierwszy model, który łączy najnowszą technologię UV z mocą 120 diod LED. Niebieskie światło aktywuje organizm i przygotowuje skórę do opalania. Dzięki szczególnie intensywnej i bezpośredniej pigmentacji z pewnością uzyskasz natychmiastowy efekt wow!

Dzięki ustawieniom Personal Sunstyle możesz wybierać spośród trzech indywidualnych programów opalania - od delikatnego do intensywnego. Standardowe funkcje komfortu, w tym Climtatronic PLUS, Surround Cooling PLUS, Cinematic Sound, Voice Guide oraz Aqua Fresh & Aroma gwarantują maksymalny komfort opalania. Dla wszechstronnej relaksującej przerwy.

DANE TECHNICZNE

Lampy: 52 x 200W
Opalacze twarzy: Spectra LED
Opalacze ramion: 12 x Beuty Light LED, 28 x UVA LED, 2 x 7W UVB Compact
Activating LED: 120 LED
Pobór mocy: max 16.7kW
Zabezpieczenia: 3 x 35A

FUNKCJE

OPALACZE TWARZY - SPECTRA LED

Ergoline Spectra to początek nowej ery technologii UV i światła. Zwykłe wysokociśnieniowe opalacze twarzy oprócz promieniowania UV wytwarzają przede wszystkim promieniowanie podczerwone, które w zbyt wysokiej dawce powoduje zaczerwienienia i napięcia skóry po opalaniu. Ergoline Spectra generuje tylko pożądane widma świetlne redukując wydzielanie ciepła co pomaga chronić skórę i pozwala, aby pielęgnujące ją światło działało bardziej efektywnie dla jescze lepszego rezultatu opalania.

Nowe diody UVA ze specjalnie opracowanym systemem reflektorów oferują bezpośrednio widoczną opaleniznę. Lampy spaghetti uzupełniają spektrum światła UVB. Wentylację twarzy można odpowiednio regulować, dzięki czemu opalanie jest bardziej relaksujące.

Opalacze twarzy LED zmniejszają zużycie energii o około 90% i mają żywotność co najmniej 20 000 godzin. Wydajność opalania jest zawsze stała, a zamiast pojedynczych „gorących punktów” występuje jednolicie intensywna opalenizna na całej twarzy. Poznaj nowe spektrum światła!

TECHNOLOGIA ACTIVATING LIGHT

Technologia Activating Light (zgłoszona do opatentowania) gwarantuje wyjątkowo intensywne opalanie.

PERSONAL SUNSTYLE

Personal Sunstyle oferuje zoptymalizowane ustawienia sesji opalania które można uruchomić przy pomocy jednego przycisku od łagodnego do intensywnego.

3-STREFOWA WENTYLACJA

UnikalnA na świecie: 3-strefowa wentylacja z inteligentną automatyczną regulacją. Wentylatory stóp, ciała i twarzy można kontrolować niezależnie od siebie.

CHŁODZENIE SURROUND

Ciało skąpane jest w stałym strumieniu powietrza, który przypomina chłodną morską bryzę. Głośność chłodzenia przestrzennego jest cichsza niż kiedykolwiek.

CLIMATRONIC PLUS

Komfortowa temperatura z wydajną klimatyzacją i ogrzewaniem. Pożądana temperatura jest szybko osiągana i utrzymywana na stałym poziomie w zamkniętym wnętrzu.