Luxura VEGAZ 9200


DOSKONAŁA INNOWACJA

DOSKONAŁA INNOWACJA

Urządzenia opalające Luxura zaprojektowane zostały z dbałością o każdy szczegół, a wykorzystywane do tego materiały są najwyższej jakośći. Solarium Luxura zostało wyposażone w wyróżniający ją od konkurentów design i innowacyjną technologię optymalizującą wydajność pracy urządzenia wyposażonego we wszystkie dodatkowe funkcje maksymalnie oszczędzając przy tym zużycie energii. Dzięki opcjonalnemu wyposażeniu w dodatkowe funkcje, sesja opalania to czysta przyjemność.

DANE TECHNICZNE

Lampy góra: 32 x 180W
lampy dół: 20 x 180W
opalacze twarzy: 4 x 520 W
pobór mocy: 15 kW
zabezpieczenia: 3 x 25 A

ContourPlus

Optymalny relaks podczas opalanie zapewnia ergonomiczna i bardzo wygodna wysokiej jakości płyta akrylowa.

Shoulder tanner +

Zintegrowany wysokociśnieniowy opalacz ramion zapewnia doskonałe opalanie w obszarze szyi i ramion.

Ambient Flow Light

System oświetlenia solarium i jego elementów dekoracyjnych, z możliwościa indywidualnego dopasowania programu świecenia.

Smart Voice

Miły głos udziela użytkownikowi instrukcji obsługi danych funkcji.

IP Control II

System IP Control 2 umożliwia ustawienie parametrów każdej lampy osobno, tak aby wyrównać różnicę odległości każdej z lamp UV od ciała. Dzięki temu opalanie ciała jest równomierne z każdej strony, a właściciel salonu oszczędza nawet 25% energii.

Smart cooling

Smart cooling to inteligentny i wydajny system chłodzenia, który automatycznie optymalizuje temperaturę odpowiednią do temperatury pracy lamp i otoczenia i odpowiednią dla komfortu każdego klienta.

Full colour display

Stylowy i intuicyjny w obsłudze wyświetlacz z kolorowym ekranem służy do ustawiania bieżących preferencji opalania za pomocą czytelych ikon.

Bluetooth

Wbudowany moduł bluetooth umożliwia słuchanie własnej playlisty ze smartfona.

My Luxura portal

Nowy standard komunikacji dzięki innowacyjnemu bezprzewodowemu interfejsowi, który ułatwia komunikację z VEGAZ. Oprócz aktualizacji oprogramowania, specjalnie zaprojektowany portal myLuxura udostępnia wiele danych w zabezpieczonym hasłem obszarze dostęnym po zalogowaniu. Jest to nieocenione źródło odpowiedzi na wiele pytań serwisowych oraz dotyczących funkcjonowania i konserwacji urządzenia. Wszystkie istotne informacje są gotowe do pobrania natychmiast po diagnostyce urządzenia. Dostępne z każdego miejsca w którym się aktualnie znajdujesz i zaprezentowane w formie przejrzystego zestawienia. Wystarczy uzyskać dostęp do danych on line lub za pomocą lokalnej sieci W-LAN.

OPCJONALNIE

UV-LED Tanning Booster

Nowa technologia odpowiednio zaprojektowanych punktów emisji specjalnych długości fal promieniowania wiązek światła LED, poprawiające rezultaty opalania i pielęgnacji skóry. Ponadto mają działanie stymulujące produkcję kolagenu.

Qsens

Naturalne odświeżenie delikatną mgiełką.

Climate Control

Smart cooling to inteligentny i wydajny system chłodzenia, który automatycznie optymalizuje temperaturę odpowiednią do temperatury pracy lamp i otoczenia i odpowiednią dla komfortu każdego klienta.

Xsens III

Xsens III pozwala użytkownikowi wybrać jeden z 3 relaksujących zapachów: Sandelwood, Blossom lub Ocean.

WSPIERAMY NASZYCH KLIENTÓW W SPEŁNIANIU SWOICH CELÓW