P9


Porsche Design

DESIGN KOMFORT TECHNOLOGIA

Model solarium wzorowany na Porsche 911.

Imponująca technologia i zapierający dech desige w perfekcyjnej symbiozie!
Ludzie na całym świecie są zafascynowani mitem jaki krąży wokół Porsche. Dlatego też marzeniem firmy KBL była współpraca z Studio F.A. Porsche nad projektem nowego modelu solarium. Teraz to marzenie stało się prawdziwe. KBL jako pierwszy na świecie przy współpracy z Studio F.A. Porsche przedstawia nowe standardy projektowania w urządzeniach solaryjnych. P9 łączy elegancką formę z wyjątkową wydajnością techniczną. Innowacja, która przyciąga klientów.

Design spotyka się ze słońcem.

Zaprojektowany aby fascynować: z the Matrix Lightshow, P9 wyznacza nowe standardy wśród urządzeń solaryjnych i przekonuje funkcjami, które nie pozostawiają nic do życzenia.

DANE TECHNICZNE

Lampy: 50 x 200W
Opalacze twarzy: 4 x 700W
Beauty Booster HybridRED: 70 x LED
Opalacze ramion: 2 x 250W
Pobór mocy: max 14,5 kW
Zabezpieczenia: 3 x 25A

FUNKCJE

Matrix Light

Przyciągający wzrok i fascynujący wygląd. Od pierwszego momentu P9 zachwyca ledowym pokazem świetlnym. Ponad 2400 indywidualnie kontrolowanych diod LED tworzą niezwykłe animacje świetlne zarówno w kształcie jak i kolorze. Standardowo P9 jest wyposażony 25 programów iluminacji świetlnych, co umożliwia zmianę wyglądu urządzenia każdego dnia.

Lider wydajności

Wydajność, która nie pozostawia nic do życzenia: intensywne światło słoneczne i łagodzące skórę światło pielęgnacyjne do twarzy i dekoltu.

Dbałość o szczegóły

Opalacz ramion i nagłośnienie w idealnym połączeniu zapewniają doskonałe wrażenia dźwiękowe przy równoczesnym perfekcyjnym opalaniu. Wszystko to zapewnia najwyższej klasy komfort podczas seansu opalania oraz zadowoli najbardziej wymagających klientów.

Podążaj za intuicją

Intuicyjny panel sterowania P9 imponuje wypróbowanymi i przetestowanymi ikonami.

Smart Control

Nowy wygląd inteligentnego systemu sterowania: za pomocą intuicyjnego ekranu dotykowego można ustawić indywidualne życzenia klientów przed opalaniem. Operatorzy salonów mają łatwy dostęp do wszystkich kluczowych ustawień konserwacji i serwisu.

Oddychać. Zrelaksować się. Cieszyć się.

Klimatyzacja dla optymalnego komfortu podczas opalania. Aqua cool z rewitalizującą mgiełką wodną dla przyjemnego odświeżenia. Aromatyzacja powietrza dla kojącego zapachu.

Całkowicie bezprzewodowy

Światowa nowość w P9 firmy KBL: Bezprzewodowe ładowanie wszystkich smartfonów jako doskonały dodatek do funkcji Bluetooth. Klienci po prostu umieszczają urządzenie na odpowiedniej ikonie, a smartfon natychmiast rozpoczyna ładowanie podczas sesji opalania. Bez konieczności podłącznia do kabli.