O NAS

Jesteśmy jednym z największych dystrybutorów wyposażenia solariów w Polsce. Naszą ofertę opieramy na renomowanych markach i najnowszych technologiach. Służymy pomocą w budowie Twojego solarium. Nasza wiedza i doświadczenie pozwalają nam wspierać klientów w kreowaniu ich sukcesu.  Wierzymy, że tylko kompleksowa realizacja oparta na odpowiedniej wiedzy i właściwym produkcie może odnieść sukces.

HISTORIA

Rozwój Profi.

Rozpoczęliśmy swoją działalność w 1999r. Od samego początku istnienia, naszym głównym celem jest spełnienie wysokich oczekiwań naszych klientów. Naszym priorytetem było stworzenie kompleksowej oferty najwyższej jakości produktów solaryjnych.

Nasze starania docenione zostały przez zagraniczne grupy partnerów, firmy: JK-GROUP, UV-POWER, DEVOTED CREATIONS, które powierzyły nam wyłączność sprzedaży produktów.

W ofercie posiadamy ponad 220 rodzajów lamp UV o różnych technologiach i parametrach od największych producentów jak LightTech,JW Sales i Ergoline.

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem urządzeń marki Ergoline.


OBSŁUGA KLIENTA

Doradcy którzy wiedzą.

+48 68 3257520

Robert Niemiec

Urządzenia
+48 601863503
niemiec@profispj.pl

Maciej Staniek

Urządzenia
+48 601595569
staniek@profispj.pl

Wojtek Szczepaniak

Serwis
+48 609125635
serwis@profispj.pl

Dominika Fertikowska

Specjalista ds. lamp
+48 691500290
dominika@profispj.pl

Iwona Zawadzka

Specjalista ds. kosmetyków
+48 607622955
iwona@profispj.pl

Sebastian Brzuskiewicz

Magazyn
+48 693958898
serwis@profispj.pl

Serwis

Serwis PROFI to profesjonalne przygotowany zespół pracowników, którzy posiadają wiedzę i wykształcenie, niezbędne dla szybkiego i co najważniejsze skutecznego dokonywania napraw urządzeń opalających. W ramach serwisu wykonujemy: serwis gwarancyjny nowych urządzeń opalających ERGOLINE, serwis pogwarancyjny oraz serwis używanych urządzeń opalających rożnych marek.

Dodatkowo świadczymy następujące usługi:
montaż i demontaż urządzeń, przenoszenie i transport urządzeń, montaż lamp UV, czyszczenie urządzeń, naprawy i przeglądy, montaż i demontaż systemów sterowania, kompleksowa zabudowa salonów, kompleksowe doradztwo techniczne dla nowo powstających i istniejących salonów.
Nasze doświadczenie i wiedza są do Państwa dyspozycji.

Bezpośredni kontakt do naszego serwisanta:
Wojtek Szczepaniak +48 609125635

WSPIERAMY NASZYCH KLIENTÓW W SPEŁNIANIU SWOICH CELÓW