Ergoline Passion 300-S


DESIGN. TECHNOLOGIA. KOMFORT.

3 POZIOMY

Model Ergoline Passion 300-S jest dostępne w wersjach Super Power i Twin Power. Z 34 lampami długimi, 3 opalaczami twarzy Ultra Performance Plus i 2 lampami spaghetti UVB ustanawia to solarium nowe standardy w swojej klasie.

Optimized Performance

Dzięki wprowadzonej przez Ergoline technologii Optimized Performance możliwe jest uzyskanie zdecydowanie lepszych rezultatów opalania, przy zachowaniu Europejskiej normy opalania i zmniejszeniu ryzyka oparzenia słonecznego.

KOMFORT

Seryjnie dostępne wyposażenie Comfort Cooling i leżanka Bodyform Plus sprawiają, że opalanie na Passion 300-S to relaksujące przeżycie.

DANE TECHNICZNE

Passion 300-S Twin Power
Lampy góra: 18 x 140 W
Lampy dół: 16 x 100 W
Opalacze twarzy: 3 x 400 W + 2 x 8W (lampy UVB )
Pobór Mocy: 6,5 kW
Zabezpieczenia: 3 x 16 A
Passion 300-S Super Power
Lampy: 34 x 100 W
Opalacze twarzy: 3 x 400 W + 2 x 8W (lampy UVB)
Pobór Mocy: 5,7 kW
Zabezpieczenia: 3 x 16 A

Ultra Performance Plus

Ultra Performance Plus to połączenie zoptymalizowanego reflektora szklanego, specjalnie powlekanego filtra szklanego z dodatkowymi lampami spaghetti UVB oznacza nowy wymiar skuteczności w zakresie opalaczy twarzy. Tylko rzeczywiście istotny dla efektu opalania przedział spektrum promieniowania ultrafioletowego ulega odbiciu. Zoptymalizowany system opalaczy twarzy zapewnia przy niższej mocy pobieranej większą wydajność promieniowania UV, oszczędzając w ten sposób prąd.

Mood light

Nastrojowe efekty świetlne Mood Light przyciągają wzrok i nadają mu imponujący wygląd.

Photo Art

Podświetlany element dekoracyjny na kopule łóżka z obrazem Photo Art People Single

Bodyform Plus

Nasza ergonomiczna akrylowa leżanka Bodyfom PLUS podczas opalania zapewni Ci wygodę, która nie ma sobie równych.

Comfort Cooling Plus

Dzięki funkcji Comfort Cooling całe ciało owiewają przyjemnie chłodzące strumienie powietrza. Odpowiedni klimat podczas opalania zapewnia inteligentny system wentylacji z dwoma oddzielnymi obiegami powietrza – dla części górnej i leżanki. Intensywność chłodzenia jest automatycznie dopasowywana do wzrastającej temperatury w solarium, ale można ją też w każdej chwili regulować indywidualnie.

OPCJONALNIE

Stereo Sound

Stereo Sound to dwa wysokiej jakości głośniki z gniazdem do podłączenia zewnętrznego źródła dźwięku.

Stereo Sound +

Stereo Sound Plus to dwa wysokiej jakości głośniki z gniazdem do podłączenia zewnętrznego źródła dźwięku oraz MP3 Dock-in do podłączenia własnego odtwarzacza mp3 lub smartfona.