SUN ANGEL SPECTRA


WYDAJNOŚĆ. STYL. BEZPIECZEŃSTWO.

ANALIZA SKÓRY

Sun Angel jest jedynym solarium na świecie ze zintegrowanym czujnikiem skóry reprezentującym bezpieczne opalanie. Formowanie witaminy D w skórze i piękna opalenizna. Wraz z wprowadzeniem opalacza twarzy Spectra LED i pielęgnującego skórę Beauty Light, Sun Angel oferuje zupełnie nowe i nieporównywalne wrażenia z opalania.

Sun Angel wykorzystuje biopozytywne zalety różnych widm światła i zwalcza zmęczenie zimowe dzięki jasnemu światłu. Dzięki czterem programom opalania i światła oraz inteligentnemu czujnikowi skóry, Sun Angel jest równie indywidualny jak Ty. Innowacyjna technologia światła jest certyfikowana przez Medical Active i zdobyła nagrodę FIBO Innovation & Trend Award 2020 w kategorii Styl życia, Równowaga życia i Wellness.

DANE TECHNICZNE

Lampy: 52 x 200W
Opalacze twarzy: SPECTRUM LED
Smartsun SpaghettiS: 4 x 8W
Opalacze ramion: 12 x Beuty Light LED, 28 x UVA LED, 2 x 7W UVB
Beauty Light Complete: 200 LED
Pobór mocy: max 14.4kW
Zabezpieczenia: 3 x 35A

FUNKCJE

CZUJNIK BEZPIECZNEGO OPALANIA

Sun Angel analizuje, ile promieniowania UV Twoja skóra może obecnie tolerować. Obszerne badania w instytucie fizjologii skóry potwierdziły wysoką dokładność pomiaru czujnika skóry.

Osobista wrażliwość na promieniowanie UV jest mierzona na czole i najjaśniejszej części ciała. Sun Angel oblicza indywidualną dawkę UV na podstawie wartości pomiarowych. Pełna analiza stanu skóry zajmuje mniej niż dziesięć sekund i zapewnia ochronę przed oparzeniami słonecznymi dzięki kontroli czujnika. Gdy czujnik nie jest używany, Sun Angel emituje tylko ustawową dawkę na początkową sesję opalania.

OPALACZE TWARZY - SPECTRA LED

Ergoline Spectra to początek nowej ery technologii UV i światła. Zwykłe wysokociśnieniowe opalacze twarzy oprócz promieniowania UV wytwarzają przede wszystkim promieniowanie podczerwone, które w zbyt wysokiej dawce powoduje zaczerwienienia i napięcia skóry po opalaniu. Ergoline Spectra generuje tylko pożądane widma świetlne redukując wydzielanie ciepła co pomaga chronić skórę i pozwala, aby pielęgnujące ją światło działało bardziej efektywnie dla jescze lepszego rezultatu opalania.

Nowe diody UVA ze specjalnie opracowanym systemem reflektorów oferują bezpośrednio widoczną opaleniznę. Lampy spaghetti uzupełniają spektrum światła UVB. Wentylację twarzy można odpowiednio regulować, dzięki czemu opalanie jest bardziej relaksujące.

Opalacze twarzy LED zmniejszają zużycie energii o około 90% i mają żywotność co najmniej 20 000 godzin. Wydajność opalania jest zawsze stała, a zamiast pojedynczych „gorących punktów” występuje jednolicie intensywna opalenizna na całej twarzy. Poznaj nowe spektrum światła!

ROZPIESZCZENIE DLA SKÓRY

Ponad 200 diod LED Beauty Light i 14 lamp smartsun gwarantują skuteczną pielęgnację skóry nadając jej aksamitną strukturę i promienną cerę.

OPALACZ RAMION Z LAMPAMI LED

Unikalne połączenie diod LED Beauty Light, UVA LED i kompaktowej lampy UVB zapewnia intensywną opaleniznę z dodatkową pielęgnacją skóry w okolicy ramion.

4 PROGRAMY OPALANIA

„Pure Beauty” to aplikacja bez promieniowania UV do intensywnej i skutecznej pielęgnacji skóry oraz redukcji zimowych bluesów i może być stosowana do każdego rodzaju skóry.

„Witamina D Sunshine” skierowana jest w szczególności do osób, które chcą skorzystać z biopozytywnych korzyści światła słonecznego i chcą tylko bardzo subtelnej opalenizny.

Program „Styling Sunshine” jest idealny dla osób szukających natychmiastowych rezultatów już od pierwszej sesji.

„Beauty Sunshine” jest dostosowany do naturalnego gradientu kolorów słonecznego letniego dnia. Przed i po opalaniu skóra jest rozpieszczana skuteczną pielęgnacją skóry Beauty Light.

Bez względu na wybrany program - Beauty Light zawsze dba o Twoją skórę podczas opalania.

UDOWODNIONE WSPOMAGANIE PRODUKCJI WITAMINY D3

Skuteczność Sun Angel została przetestowana podczas badania witaminy D przeprowadzonego przez znany niemiecki instytut badawczy. Na początku badania średni poziom witaminy D3 u 90 losowo wybranych osób testowych wynosił około 14 ng / ml, czyli znacznie poniżej zalecanego poziomu. Po czterech tygodniach poziom suplementu większości użytkowników Sun Angel z grupy testowej prawie się podwoił w porównaniu do ich pierwotnych wartości. W tym samym okresie niska wartość początkowa wśród użytkowników spoza Sun Angel spadła jeszcze bardziej. W programie „Vitamin D Sunshine” stosowane są tylko lampy o wyższej zawartości UVB. Aby uzyskać bardziej widoczną opaleniznę, należy użyć programów Styling Sunshine lub Beauty Sunshine.

Sun Angel został certyfikowany przez niemiecką sieć medyczną Medical Active jako „innowacyjna technologia” za bezpieczne opalanie za pomocą sensorów ze sprawdzonym nagromadzeniem witaminy D i dodatkową skuteczną pielęgnacją skóry za pomocą Beauty Light.

3-STREFOWA WENTYLACJA

UnikalnA na świecie: 3-strefowa wentylacja z inteligentną automatyczną regulacją. Wentylatory stóp, ciała i twarzy można kontrolować niezależnie od siebie.

CHŁODZENIE SURROUND

Ciało skąpane jest w stałym strumieniu powietrza, który przypomina chłodną morską bryzę. Głośność chłodzenia przestrzennego jest cichsza niż kiedykolwiek.

CLIMATRONIC PLUS

Komfortowa temperatura z wydajną klimatyzacją i ogrzewaniem. Pożądana temperatura jest szybko osiągana i utrzymywana na stałym poziomie w zamkniętym wnętrzu.