SunCraft Open Sky


ODKRYJ PRAWDZIWIE ŚWIATŁO

NEW TECHNOLOGY

Firma New Technology stworzyła urządzenie w oparciu o swoje wieloletnie doświadczenie, zdobytą dotychczas wiedzę oraz liczne opinie użytkowników stojących urządzeń opalających.

DESIGN

Urządzenie dostępne w dwóch kombinacjach kolorów: niebiesko – czerwony i żółto – zielony. Opcjonalnie urządzenie może zostać wyposażone w LEDowy system podświetlenia z możliwością indywidualnego wyboru trybu i koloru świecenia.

VIBRANANO

Niewątpliwym atutem urządzenia jest możliwość wyposażenia go w zintegrowaną płytę wibracyjną VibraNano umożliwiającą trening podczas seansu opalania. Klienci mają możliwość wyboru trzech różnych programów: modelowa ciała, trening zdrowotny i trening zwiększający masę mięśni.

DANE TECHNICZNE

Lampy: 50 x max 180 W
Pobór Mocy: max 10,5 kW
Zabezpieczenia : 3 x 25A

ACS

Inteligentna technika która w zależności od temperatury pomieszczenia steruje stopniem intensywności odprowadzania powietrza, a tym samym poziomem szumów. Na początku opalania ACS dba o stopniowe podwyższenie poziomu chłodzenia, a po zakończeniu opalania wygasza stopniowo lampy opalające i funkcje wietrzenia. Czysty relaks od początku do końca.

mp3-Sound- Box

Zintegrowany z urządzeniem odtwarzacz mp3. Pozwala na odtwarzanie dowolnych plików mp3 zapisanych przez administratora solarium na kartcie SD lub na zewnętrznym odtwarzaczu mp3 z wyjściem AUX.

Bluetooth

Moja playlista! Przycisk Bluetooth umożliwia odtwarzanie własnej muzyki i tworzy niezależnie połączenie z telefonem komórkowym.

megaVoice

Dzięki nowej funkcji megaVoice można się ułożyć i rozluźnić już podczas powitania. Przyjemny głos informuje klienta w przystępny sposób i bez zbędnej straty czasu o funkcjach obsługi solarium: eliminacja pomyłek i gwarancja dobrego samopoczucia - aż do momentu pożegnania.

VolumeControl

gwarantuje niezmienną przyjemność słuchania. W zależności od mocy wentylatorów dostosowuje poziom głośności odtwarzanej muzyki.

musicVibration

Pozwala na odczuwanie wibracji muzyki. MusicVibration wytwarza brzmienie, przy którym duże powierzchnie wprowadzane są w drgania jako membrany. W ten sposób dźwięk rozchodzi się równomiernie w przestrzeni opalającej, a samo odczucie brzmienia jest przyjemniejsze: Feel the
music!

AquaCool

Dosłownie czysta energia! aquaCool odświeża i ożywia przyjemną, drobną mgiełką wody podczas opalania.

Aroma

Odrobina luksusu pochodzi od przyjemnego zapachu aromatu, który jest tylko nieznacznie wyczuwalny, ale mimo to wciąż tam jest. Odpocznij, zrelaksuj się, odpłyń!

VibraNano

Zaoferuj swoim klientom dodatkowe korzyści podczas ich opalania. VibraNano trenuje brzuch, nogi i pośladki w zaledwie 10 minut. Przyjazne stawom.

 

WSPIERAMY NASZYCH KLIENTÓW W SPEŁNIANIU SWOICH CELÓW