megaSun TOWER pureEnergy 5.0


DOSKONAŁA INNOWACJA

DOSKONAŁA INNOWACJA

Nowy megaSun Tower pureEnergy 5.0 oferuje połączenie niespotykanych i wyjątkowych cech. Solarium łączy cechy doskonałych rezultatów opalania dzięki wydajności urządzenia, a jednocześnie ma niebywale niskie zużycia energii zredukowane nawet o 35%! Ergonomiczne rozmieszczenie uchwytów wewnątrz solarium sprawia, że stojąc wygodnie podczas opalania, zapewniają równomierną opaleniznę! A Ci, którzy chcą zwiększyć swoją sprawność w trakcie sesji opalania, mogą skorzystać z vibraNano do krótkiego, ale skutecznego treningu brzucha i nóg Niezrównane akcenty projektowe, takie jak przezroczysty akrylowy sufit, który oświetla wnętrze graficznymi ozdobami lub atrakcyjny front, tworzą atmosferę która przyciąga wzrok. Oba elementy są dostępne w nowej koncepcji kolorystycznej colorMotion i sprawią, że Twoje studio będzie przyciągało wzrok.

DANE TECHNICZNE

lampy: 52 x 200 W (200 cm)
pobór mocy: 10,3 kW
zabezpieczenie: 3 x 25 A

ACS

Inteligentna technika która w zależności od temperatury pomieszczenia steruje stopniem intensywności odprowadzania powietrza, a tym samym poziomem szumów. Na początku opalania ACS dba o stopniowe podwyższenie poziomu chłodzenia, a po zakończeniu opalania wygasza stopniowo lampy opalające i funkcje wietrzenia. Czysty relaks od początku do końca.

colorMotion

Teraz dowolnie możesz kontrolować funkcję colorMotion. Wybierz osobisty program kolorystyczny za pomocą pilota motionWheel. Ustaw intenywność kolorów a także częstotliwość ich zmian.

BodyCool

Nowoczesny system wentylacji z czterema oddzielnymi nawiewami. Powoduje niewiarygodne uderzenie świeżości efektywny nawiew na ciało podczas opalania.

electronicPower

Dzięki technologii elektronicznych dławików oszczędność szacuje się do około 33% zużycia energii.

OPCJONALNIE

aquaCool

Dosłownie czysta energia! aquaCool odświeża i ożywia przyjemną, drobną mgiełką wody podczas opalania.

megaVoice

Przyjemny głos informuje o funkcjach obsługi solarium

mp3-Sound- Box

Zintegrowany odtwarzacz mp3 pozwala na odtwarzanie plików muzycznych w formacie mp3 zapisanych na urządzeniu przez administratora solarium.

bluetooth

Moja playlista! Przycisk Bluetooth umożliwia odtwarzanie własnej muzyki i tworzy niezależnie połączenie z telefonem komórkowym.

aroma

Podczas opalania powietrze jest aromatyzowane za pomocą koncentratu zapachowego SUNRISE lub DAYDREAM

WSPIERAMY NASZYCH KLIENTÓW W SPEŁNIANIU SWOICH CELÓW