Ergoline Beauty Angel C46


DESIGN. TECHNOLOGIA. KOMFORT.

BEAUTY SELECT

Niepowtarzalna kombinacja najlepszych składników światła pozwala solarium BEAUTY ANGEL C 46 sun spełniać indywidualne oczekiwania piękna i dobrego samopoczucia. Funkcja Beauty Select oferuje możliwość wyboru, tag aby każdy Klient mógł wybrać swój indywidualny cel w ramach solarium beauty.

ZDROWIE

Dzięki czujnikowi Skin Sensor moc elektronicznie sterowanych lamp kolagenowych UV automatycznie dostosowuje się do indywidualnej wrażliwości skóry, co pozwala uniknąć ryzyka oparzenia słonecznego.

Dodatkowe funkcje

Niezależnie od tego jak korzystamy z dobrodziejstw światła, komfortowe funkcje urządzenia gwarantują dobre samopoczucie i relaks na najwyższym poziomie. Pure Beauty – siła kolagenu Beauty&Sun –
biopozytywne skutki światła beauty z dodatkiem promieniowania UV Sun&Beauty: ciesz się łagodnym słońcem z dodatkiem światła Beauty

DANE TECHNICZNE

Lampy UV: 23 x max 180W
Lampy Beauty Light: 23 x max 180W
Pobór mocy: 13,3kW
Zabezpieczenia: 3 x 25A
Waga: 530kg

Sensor

Inteligentny sensor mierzy osobistą wrażliwość skóry na promieniowanie UV i emituje dokładnie
taką ilość promieniowania, jaką skóra może tolerować. Czujnik skóry jest zatem kluczem do
indywidualnego programu opalania.

Beauty Select

Beauty Select oferuje 3 różne opcje sesji Pure Beauty, Beauty&Sun or Sun&Beauty.

Beauty&Sun

23 lampy kolagenowe Beauty Light i 23 lampy UV gwarantują delikatne opalanie połączone z terapią odmładzającą. Elektroniczne stateczniku kontrolują pracę lamp znacznie wydłużając ich żywotność.

Dynamic Power

Elektroniczne dławiki gwarantują 100% mocy przez cały okres żywotności lamp i redukują zużycie energii.

Beauty Design

Biała obudowa z wysokim połyskiem, stylowy design, artystyczne zdobienia gwarantują zachwyt każdego użytkownika.

Body Shape Frosted

Ergonomiczne leżanka zapewniające wygodną pozycję z matową płytą akrylową.

Comfort Cooling

Dzięki funkcji Comfort Cooling całe ciało owiewają przyjemnie chłodzące strumienie powietrza. Odpowiedni klimat podczas opalania zapewnia inteligentny system wentylacji z dwoma oddzielnymi obiegami powietrza – dla części górnej i leżanki. Intensywność chłodzenia jest automatycznie dopasowywana do wzrastającej temperatury w solarium, ale można ją też w każdej chwili regulować indywidualnie.

Climatronic Plus

Z funkcją Climatronic Klient może określać żądaną temperaturę, która ma być utrzymywana przez automatyczną klimatyzację przez cały czas opalania. Zarówno powietrze w tunelu jak i płyta akrylowa leżanki będą komfortowo schłodzone. Model Prestige 1200 wyposażony jest w Climatronic Plus z zamkniętym tunelem opalania, dzięki czemu osiągnięcie żądanej temperatury jest szybsze. Zamknięty tunel jednocześnie ogranicza do minimum hałas docierający z zewnątrz.

Aqua Fresh

Aqua Fresh uczyni każdą sesję opalania wyjątkowo orzeźwiającym przeżyciem. Rozpylona mgiełka wodna może być oddzielnie użyta w ciało lub twarz. Właściciel salonu może sam decydować o intensywności AquaFresh zgodnie z własnymi preferencjami. Np. może zastosować silniejszą mgiełkę podczas ciepłych, letnich dni i słabszą zimą.

Aroma

Funkcja Aroma zapewnia przyjemność podczas opalania rozbudzając wszystkie zmysły. Użytkownik może cieszyć się aromatyzowanym powietrzem, zarówno w tunelu opalania jak i w całej kabinie. To zapewnia najwyższy poziom relaksu i komfortu. Aroma dodatkowo neutralizuje typowy zapach po opalaniu.

Voice Guide

Voice Guide ciepłym i miłym głosem objaśnia każdą funkcję solarium. W ten sposób klienci są informowani o wykonywanej właśnie czynności związanej z obsługą urządzenia. Wciskając przycisk Info można ponadto odsłuchiwać informacje na temat opalania. Voice Guide oznacza też liczne korzyści dla właściciela studia. Dzięki niemu personel może uzyskać dostęp do funkcji serwisowych oraz do komunikatów o usterkach solarium. Voice Guide w dowolnym momencie można wyłączyć.

3D Sound

Zupełnie nowy wymiar muzyki w solarium. Dwa głośniki i subwoofer gwarantują doskonały, mocny i przestrzenny dźwięk. Funkcja „AutoVolume” automatycznie dostosuje poziom głośności do natężenia hałasu otoczenia. Teraz istnieje również możliwość podłączenia własnego odtwarzacza mp3 lub smartfona, ewentualnie wykorzystania karty SD w łóżku jako źródła muzyki.