Ergoline Essence 440


DESIGN. TECHNOLOGIA. KOMFORT.

Smart power

Urządzenie do opalania Ergoline Essence 440 swoją atrakcyjność zawdzięcza wydajnej technologii Smart Power w połączeniu z obszernym tunelem opalania i świetnym stosunkiem jakości do ceny.

ZDROWIE

Opatentowana płyta wibrująca Vibra Shape zamienia sesję opalania w trening fitness jednocześnie -
wspomaga odchudzanie, ujędrnia tkankę łączną, zapobiega cellulitowi i poprawa krążenia również nasila wyniki opalania.

Single Sound

Ergoline Essence jest wyposażony w głośnik, dzięki którym klienci mogą cieszyć się muzyką podczas sesji opalania. Głośniki można podłączyć do systemu dźwięku w salonie.

DANE TECHNICZNE

Lampy: 44 x max 200W (200cm)
Pobór Mocy: 7,8 kW
Zabezpieczenie: 3 x 16A

Smart Power

Technologia Smart Peower znacznie redukuje zużycie energii. Dzięki zastosowaniu dławików o wysokiej wydajności, lampy niskociśnieniowe w strefie ciała potrzebują o 20% mniej energii. Oznacza to drastyczną redukcję kosztów eksploatacji bez straty mocy opalania..

Interior Light

Imponujące podświetlenie wnętrza wykorzystujące diody LED.

Standby Lighting

Oświetlenie wnętrza dla Essence 440 tworzy przyjemną atmosferę w kabinie.

Single Sound

Ergoline Essence jest wyposażony w głośnik, dzięki którym klienci mogą cieszyć się muzyką podczas sesji opalania. Głośniki można podłączyć do systemu dźwięku w salonie.

OPCJONALNIE

Sound Module

Moduł dźwięku, wraz ze wzmacniaczem, zestawem słuchawkowym i stacją dokującą MP3, jest opcjonalnie dostępny i można go podłączyć do standardowego głośnika.

mp3 Aux

Daje użytkownikowi możliwość podłączenia własnego odtwarzacza mp3 lub smartfona i delektowania się swoją ulubioną muzyką.

Aroma

Funkcja Aroma zapewnia przyjemność podczas opalania rozbudzając wszystkie zmysły. Użytkownik może cieszyć się aromatyzowanym powietrzem, zarówno w tunelu opalania jak i w całej kabinie. To zapewnia najwyższy poziom relaksu i komfortu. Aroma dodatkowo neutralizuje typowy zapach po opalaniu.